Главная » 2017 » Январь » 7 » Пенсионный фонд Украины информирует
22:59
Пенсионный фонд Украины информирует

Увага підприємствам, установам і організаціям!!!

 

Управління Пенсійного фонду України в Іллічівському районі м. Маріуполя нагадує, що з 29.03.2016 року вступив в силу Закон України «Про внесення зміни до статті 40 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" щодо порядку визначення заробітної плати для обчислення пенсії» № 1043- VIII.

Для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року. За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами або в разі, якщо страховий стаж починаючи з 1 липня 2000 року становить менше 60 місяців, для обчислення пенсії також враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року незалежно від перерв".

Тому, управління, повідомляє про необхідність та важливість дотримання вимог щодо збереження архівних документів та порядку їх передачі до архівних установ у випадках ліквідації, банкрутства, реорганізації підприємств, установ, організацій.

 

Категория: Поселковый совет | Просмотров: 187 | Добавил: Swetlana | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]