Главная » 2016 » Июль » 4 » Пенсионный фонд Украины информирует
21:37
Пенсионный фонд Украины информирует

НОВІ ПЕНСІЙНІ ПОСВІДЧЕННЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Управління Пенсійного фонду України в Іллічівському районі м. Маріуполя повідомляє, що починаючи з 1 липня 2016 року виплата пенсій та всіх видів соціальної допомоги та компенсацій, що призначені внутрішньо переміщеним особам, здійснюватимуться виключно через установи «Ощадбанк».

Паралельно буде проводитись емісія платіжних карток, які одночасно являтимуть собою пенсійне посвідчення. При цьому якщо особа одержить таке посвідчення, то пенсійне посвідчення загальновстановленого зразка їй не видаватиметься.

Для виготовлення електронного посвідчення пенсіонер повинен особисто звернутись до відповідного територіально органу Пенсійного фонду України та оформити заяву. При собі необхідно мати:

​ паспорт,

​ ідентифікаційний номер,

​ довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи,

​ фотокартка розміром 3*2,5 см, на яких обличчя займає 70-80%.

 

Нове посвідчення можна буде отримати протягом 30 робочих днів з дня прийняття заяви у тому відділенні «Ощадбанк», яке було вказане пенсіонером.

Нове посвідчення буде виготовлятись на ім’я особи, якій призначено пенсію, та міститиме інформацію про власника, вид пенсії, групу, причину інвалідності й строк, на який встановлено інвалідність, а також електронний цифровий підпис особи.

Категория: Поселковый совет | Просмотров: 128 | Добавил: Swetlana | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]